Történelmi csúcson zárt a pesti tőzsde: az OTP a Telekommal együtt mégis lejtőre került
Újfent történelmi csúcson zárt a BUX.
Nem szabadul a Mol az extraprofitadótól, sőt, szigorít a kormány
A kormány fenntartja és meghosszabbítja az olajipari extraprofitadót – felkerült a parlament honlapjára a Kármán András pénzügyminiszter által jegyzett törvényjavaslat. Bár a jogszabály nem nevesíti a céget, a különadót gyakorlatilag a Mol fizeti.
Megbírságolta a Molt az MNB
Napokat késett a rendkívüli tájékoztatással a Mol a Barátság vezeték leállásáról – állapította meg felügyeleti jogkörében a Magyar Nemzeti Bank. Bennfentes kereskedés azonban nem történt.
A csökkenő olajár gyengítette a Molt, miközben az OTP szép csendben gyarapodni tudott
A szerdai zárásra enyhén emelkedett a BUX.
Újabb haladékot kapott a NIS a Mol–orosz alkuhoz, de ez lehet az utolsó
Az USA július 1-ig meghosszabbította a szerb NIS működési engedélyét, addig kell a Molnak megállapodnia a Gazpromnyefttel a többségi részesedésről.
A Mol és az OTP volt a nap nagy nyertese a pesti tőzsdén
Kedvező hangulatban kereskedtek a magyar értéktőzsdén, a négy nagyból ketten elég jelentős emelkedéssel nyugtázták a keddet.