A National Geographic tévécsatorna új sorozatában Európa 12 legkülönlegesebb arénáját mutatja be, a londoni Wembley és a szentpétervári Kresztovszkij stadion mellett a Puskás Arénát is. A budapesti stadion a bukarestivel együtt kerül terítékre a csütörtöki nyitó epizódban.
Szerző(k): Domokos ErikaHétfőtől az európai szövetség hivatalos oldalán lehet leadni a jegyvásárlási igényeket a szeptember 24-i (21.00) Bayern München-Sevilla UEFA Szuperkupa-döntőre, amelynek a Puskás Aréna ad otthont - írja a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ)
Szerző(k): Szász PéterA magyar labdarúgó-válogatott 3-2-re kikapott Oroszországtól vasárnap a Puskás Ferenc Arénában a Nemzetek Ligája második fordulójában - írja az MTI.
Szerző(k): Domokos ErikaAz oroszok elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen Marco Rossi szövetségi kapitány egy helyen változtatott a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatának összeállításán a csütörtöki, törökországi összecsapáshoz képest - adta hírül az MTI.
Szerző(k): Domokos ErikaPénteken jelentette be a kormány, hogy szeptember 1-től lezárja Magyarországot a külföldiek előtt, de már akkor jelezték, hogy az UEFA Szuperkupa-döntő mérkőzésre jöhetnek külföldi nézők. Most már kiemelt eseménnyé nyilvánították a meccset, hogy ezt egyértelműsítsék.
Szerző(k): Szabó DánielKorábban tagadta az üzemeltető Nemzeti Sportközpontok, hogy egy mázsás elem lezuhanása miatt indult felülvizsgálat a Puskás stadionnál, most a 444.hu fotókat mutatott be arról, hogy emberméretű betontömb hullott le a nemrég átadott épületről.
Szerző(k): Rácz GergőA Puskás Aréna nézőterének harmadát használhatják ki, így körülbelül 20 ezren lehetnek majd a meccsen. A két csapat szurkolóinak egyaránt háromezer jegyet biztosítanak.
Szerző(k): Rácz GergőHetek óta vizsgálják a tavaly novemberben átadott Puskás Aréna külső burkolatát, a szakemberek darabonként nézik át a fal betonelemeit - számolt be a 24.hu.
Szerző(k): Domokos LászlóSem orvosszakmai, sem járványügyi, sem gazdasági szempontokkal nem támasztható alá, hogy szükség volt a Magyarország által beszerzett, iszonyatos mennyiségű lélegeztetőgépre. Ráadásul míg az Állami Egészségügyi Ellátó Központ (ÁEEK) a szokásos piaci áron, és jellemzően ismert piaci szereplőktől szerzett be, a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) átlagosan kétszeres árat fizetett főként ismeretlen, frissen alakult, parányi vagy az egészségüggyel egyáltalán nem foglalkozó cégeknek - tudta meg a G7.
Szerző(k): Szepesi Anita